LABOX tworzą ludzie, dla których praca w medycznym laboratorium diagnostycznym jest pasją. Dlatego każdy badany parametr jest wykonywany z wielką starannością.
Sob.: 07:00 - 12:00
17 583 29 11
labox.mielec@gmail.com

Najnowsze posty

Pakiet Badań dla Sportowców
17 583 29 11
Zarezerwuj termin
We are here for you

Zarezerwuj termin

Pakiet Badań dla Sportowców to zestaw diagnostycznych testów, które pozwalają na ocenę zdrowia i wydolności organizmu sportowców. Te badania są kluczowe dla monitorowania stanu zdrowia, wykrywania ewentualnych problemów i optymalizacji osiągnięć sportowych.

Pakiet Badań dla Sportowców: Sportowcy wymagają szczególnej opieki zdrowotnej, aby osiągać najlepsze wyniki i zapobiegać urazom. Pakiet Badań dla Sportowców został stworzony z myślą o potrzebach osób aktywnych fizycznie, niezależnie od poziomu zaawansowania. Obejmuje on różne badania mające na celu ocenę ogólnego stanu zdrowia, wydolności fizycznej i potencjalnych problemów. Oto lista badań: Morfologia, OB, Glukoza, Sód, Potas, Chlorki, CK, Kortyzol

Pakiet Badań dla Sportowców umożliwia kompleksową ocenę zdrowia i wydolności organizmu, co pozwala na podejmowanie świadomych decyzji dotyczących treningu, suplementacji i diety. Dla sportowców to kluczowy krok w osiąganiu sukcesów sportowych przy zachowaniu optymalnego zdrowia.

W jakie dni możesz oddać materiał? poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota